תיקון ועיצוב שפתי הפות (Labioplasty)

פלסטיקה גניקולוגית - גוף מעוצב

נערות, בחורות ונשים בגילאים שונים, סובלות לעיתים משפתיים מוגדלות (היפרטרופיה), מאי שוויון (אסימטריה) של שפתי הפות או מחריצים ושסעים בשפתיים. לעיתים העיוות הנו מולד ולעיתים נרכש בעקבות גיל, שינויים במשקל הגורמים לשינוי במרקם העור והשומן בגוף, בשל נזקי לידה  או תאונות..

שפתיים גדולות או אסימטריות עלולות להסב אי נוחות רבה בפעילויות יומיומיות הקשורות בחיכוך האזור, כגון בעת לבישת בגדים הדוקים, רכיבה על אופניים ופעילות ספורטיבית. לעיתים נגרמות דלקות חוזרות של האזור בשל מבנה השפתיים המוגדל. בנוסף, גדילה משמעותית של השפתיים ואי שוויון שלהן, עלולים להפריע בקיום יחסי מין ולגרום לפגיעה בתדמית הגוף , ירידה בהערכה העצמית ותסכול. בשל כך תתכן הימנעות מקיום יחסי מין והפרעה ביצירת מערכות יחסים וזוגיות. הניתוח מומלץ עבורך אם  נגרם לך סבל פיזיולוגי ונפשי משמעותי, והוא מבוצע בקרב נשים בגילאים שונים, החל מנערות צעירות בגיל ההתבגרות המגיעות בליווי אחד ההורים, או בחורות צעירות בגילאי העשרים, אימהות לאחר לידות ונשים מבוגרות.

איך מבוצע הניתוח?

הניתוח לתיקון ועיצוב מחדש של שפתי הפות, מעניק תוצאות אסתטיות ותפקודיות מצוינות. לפני הניתוח נתכנן אתך ביחד את התוצאה הרצויה וכן נחתים אותך על הסכמה מדעת. הניתוח מבוצע בהרדמה מקומית או כללית, תלוי בהיקף הניתוח הנדרש.

למה לצפות לאחר הניתוח?

לאחר הניתוח עליך להישאר בהשגחה כ-3 שעות, ולאחר מכן תשוחררי לביתך. רצוי כי תנוחי במשך כ-3 ימים, וכן שתלבשי בגדים רפויים ותשמרי על היגיינה מקומית. מקלחת מומלצת ורצויה כבר מיום לאחר הניתוח. כמו כן קיימת המלצה לנטילת אנטיביוטיקה שבוע ימים ומריחה של האזור במשחה אנטיביוטית ומשחה המקלה על כאבים. חזרה לעבודה או לבית הספר אפשרית 4-7 ימים לאחר הניתוח. בשבועיים לאחר הניתוח תיתכן נפיחות, הפרשה מקומית וכאבים קלים. ניתן לקחת משככי כאבים רגילים. לאחר שבועיים מהניתוח יש להגיע לביקורת במרפאה, ולאחר שישה שבועות נוספים לביקורת חוזרת. חזרה לקיום יחסי מין ופעילות רגילה וספורטיבית, מומלצת רק לאחר 6-8 שבועות.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: