טיפולים בלייזר וגינלי לשיקום רצפת האגן

פלסטיקה גניקולוגית - גוף מעוצב

כיום הולך ומתרחב השימוש במכשירי לייזר לטיפול בהפרעות שונות של רצפת האגן. הלייזר גורם לבנייה של רקמת חיבור חדשה בנרתיק (קולגן) וההשפעה מתבטאת בעיבוי הרירית ורקמת החיבור של הנרתיק ובמתיחתן. התגובה ללייזר מופיעה בהדרגה, לכן יש צורך בקביעת סדרת טיפולים והמתנה עד לקבלת התגובה הרצויה. כיום השימוש בלייזר וגינלי ניתן בשלוש התוויות עיקריות:

  1. טיפול בבעיות רפואיות:
    טיפול בהתוויות רפואיות של לייזר וגינלי מתבצע עבור מקרים של יובש נרתיקי על רקע גיל המעבר (אטרופיה), דלקות חוזרות בנרתיק וכאבים בזמן קיום יחסי מין מסיבות שונות. בנוסף, ללייזר יש יכולת בשיפור דליפות שתן קלות על רקע מאמץ ובטיפול בסימפטומים עיקשים של שלפוחית שתן רגיזה.
  1. בהתוויות שאינן רפואיות: Vaginal Rejuvenation (הצערת הנרתיק)
    הכולל תיקון רפיון הנרתיק על רקע לידות וגיל בעיקר, הידוק הנרתיק, שיפור חיוניות הנרתיק והענקת תחושה טובה יותר במהלך קיום יחסי מין.
  1. טיפולים קוסמטיים בלייזר:
    לשיפור המראה החיצוני של השפתיים והנרתיק.

איך מבוצע הטיפול?

הטיפול אינו כרוך בכאב ואינו מצריך הרדמה, תקופת ההחלמה היא קצרה ביותר והסיכונים מינוריים, לכן נשים רבות בוחרות לעבור את הטיפול בלייזר במקום, או לפני טיפולים תרופתיים או ניתוחיים. ההליך עצמו כולל פגישת היכרות איתך, הערכת התלונות שלך ובדיקה וגינלית. לאחר מכן נקבעת סדרה של 3 טיפולים (1 בחודש), כאשר אורכו של כל טיפול כ-30 דקות. בהמשך ייקבעו טיפולי אחזקה לפי הצורך.

למה לצפות לאחר הטיפול?

לאחר סיום הטיפול החזרה לשגרה היא מידית ואינה כרוכה בכאבים או במגבלה כלשהי.

חשוב לציין שהטיפול הנו טיפול רפואי לכל דבר, כמו כן קיימים מכשירים שונים המתאימים להתוויות שונות ווכן נדרש ידע וניסיון של רופא (עדיפות לרופא אורוגניקולוג מומחה) שעבר הכשרה מתאימה לביצוע הפעולה.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: