פלסטיקה גניקולוגית

פלסטיקה גניקולוגית - גוף מעוצב

תפיסת הנשיות של כל אישה נגזרת מרבדים שונים וביניהם אימהות, זוגיות, קריירה ומראה חיצוני. הרגשת הנשיות הנה סובייקטיבית והתחושה החיובית שלך כאישה צומחת מתוך היכרותך עם עצמך, מההערכה העצמית שלך ומשביעות רצונך מתפקודך כאישה. כיום אישה בכל מעמד ותפקיד מציגה לא רק את היכולות שלה והעניין שבה, אלא גם את החיצוניות שלה. הזדקנות, קמטים, פגמים חיצוניים, תפקוד לקוי ואי השלמה עם הגוף, לעיתים עלולים לעורר תחושה של חוסר שביעות רצון, חוסר ביטחון ואי נוחות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באזורים אינטימיים. הכירורגיה הפלסטית וטיפולי האסתטיקה מעניקים לנו כלים לעזור לך להרגיש טוב יותר עם עצמך ועם גופך בכל גיל. הנשים שפונות לטיפול כיום הן נשים צעירות ומבוגרות כאחד, במיוחד לאור העלייה בתוחלת החיים באוכלוסייה והשאיפה לאיכות חיים בכל גיל.

בשל העלייה במודעות לאיכות החיים, תחום האורוגניקולוגיה והפלסטיקה הוגינלית תפס אף הוא תאוצה בשנים האחרונות מתוך אותו מקום: לתת לאישה מענה לבעיות המטרידות אותה ולאפשר לה להיות נשית לפי תפיסתה הסובייקטיבית ובעיקר מאושרת. תחום האורוגניקולוגיה עוסק בעיקר בתיקון הפרעות רפואיות של רצפת האגן: תיקון דליפת שתן, צניחת איברי האגן וצניחת רחם. במקביל התפתח גם תחום האסתטיקה והפלסטיקה הווגינלית העוסק בשיפור התפקודיות והמראה החיצוני של איברי המין הנשיים החיצוניים.

הכוונה היא לניתוחים באזור שפתי הפות הגדולות והקטנות, הנרתיק הפנימי ואזור הפרינאום (החיץ), תוך שמירה על התפקוד ובמקביל תיקון ושיפור המראה.

בקרב נשים הסובלות מהפרעות באיברים האינטימיים, ניכרת פגיעה באיכות החיים ובתפקוד עד כדי הימנעות מפעילויות חברתיות, פגיעה קשה בתדמית הגוף, הערכה עצמית נמוכה ופגיעה בזוגיות וביחסי האישות. חלק מהנשים מפתחות הפרעות נפשיות כתוצאה מפגמים אלה, ובשל הבושה וחוסר הידע על היצע הטיפולים האפשריים כיום, נשים אלה אינן ניגשות לטיפול במשך שנים רבות.

ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים של הפות והנרתיק:

  1. עיצוב ותיקון שפתי הפות הקטנות
  2. איחוי או פתיחת קרום הבתולין
  3. הצרת או הרחבת הנרתיק
  4. תיקון נזקי לידה
  5. עיצוב השפתיים הגדולות
  6. הצערת הנרתיק – טיפולים בלייזר וגינלי

כיום ניתן לפנות למרכזים רפואיים כדוגמת המרכז לכירורגיה הרברט סמואל ולבצע ניתוחים וטיפולים אלה בדיסקרטיות מלאה.

סיכונים ניתוחיים: קיימים סיכוני הרדמה כמו בכל ניתוח, ביניהם סיכון לדמם, זיהום, הצטלקות לא תקינה של העור וכד'. סיבוכים אלה אינם שכיחים. על מנת להימנע מהסיבוכים, על הניתוח להתבצע ע"י מומחה בתחום ועם ניסיון בלבד.

פלסטיקה גניקולוגית

תחום הפלסטיקה הגינקולוגית תופס תאוצה בשנים האחרונות ומאפשר לכל אישה להיות נשית לפי תפיסתה הסובייקטיבית ולהרגיש מאושרת.

הפלסטיקה הגינקולוגית משפרת את המראה החיצוני וגם את תפקוד אברי המין הנשיים החיצוניים. טיפולים אלה ישפרו את איכות החיים, תדמית הגוף והערכה העצמית. טיפולים אלו ישפרו בנוסף את מערכת הזוגיות ואת יחסים האינטימיים.

במחלקה לפלסטיקה גינקולוגית במרכז הרפואי הרברט סמואל תמצאו תחת קורת גג אחת טיפול מקצועי עם המומחים בתחומם, שירות וליווי מקצועי ורגיש יחד עם מגוון רחב ביותר של ניתוחים וטיפולים. ביניהם ניתוחים באזור שפתיי הפות הגדולות והקטנות, הנרתיק הפנימי, אזור הפרינאום (החיץ), תיקון כתוצאה מתאונות וטראומה של האזור, תיקון נזקי לידה, הפרעות כתוצאה מהשמנה או מהרזיית יתר, ושינויים הנובעים מהזדקנות הרקמות הטבעיות של הגוף.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: