הכל על שאיבת שומן בפנים ובגוף | הרברט סמואל סנטר

שאיבת שומן

כירורגיה פלסטית לגוף

הניסיון להשיג את הגוף האידיאלי בעיניך יכול להיות מתסכל מאוד. כמו גברים ונשים רבים, ייתכן שאכילה נכונה ופעילות גופנית לא מונעים את מצבורי השומן בגופך. למרבה המזל, שאיבת שומן היא ניתוח פלסטי יעיל שיכול לעזור לך לחסל שומן עקשן, לשנות את קווי המתאר של גופך ולהשיג גוף פרופורציונלי יותר.

ניתוח שאיבת שומן הינו הליך אסתטי המפרק ושואב שומן מיותר מהגוף כדי לעצב ולפסל אותו. השאיבה מבוצעת באזורי הגוף בהם מצטבר שומן עודף כמו הבטן, הירכיים, הישבן, הצוואר, הסנטר, החלקים הפנימיים והאחוריים של הזרועות, השוקיים והגב. כדי להישאר שבעי רצון לאורך זמן מתוצאות הניתוח, מומלץ ורצוי להקפיד על משקל גוף יציב, דיאטה בריאה ופעילות גופנית.

אם משקלך יציב, וברצונך להסיר שומן מיותר באזורים מסוימים בגופך הניתוח יכול להתאים לך, אך חשוב לזכור ששאיבת שומן היא לא שיטת הרזיה אלא הליך קוסמטי בעל השפעות מתונות, ורק במקרים מסוימים היא יכולה לשמש לטיפול במצבים רפואיים. שאיבת שומן אינה נועדה להפחתת המשקל, והיא אינה טיפול להשמנת יתר.

איך מבוצעת השאיבה?

ניתוח לשאיבת שומן מבוצע בהרדמה כללית והוא נמשך כשעה, ובמקרים של שאיבת שומן קטנה (עד 300cc), ניתן לבצע שאיבת שומן בהרדמה מקומית והפרוצדורה קצרה יותר. במהלך הניתוח תוחדר תחת העור צינורית המחוברת למשאבה, אשר באמצעותה ישאב השומן ובכך יסולק מן האזור הרצוי.

למה לצפות לאחר הניתוח?

שאיבת שומן מסירה לצמיתות תאי שומן ולפיכך משנה את צורת הגוף. עם זאת, מטופלים שלא מקיימים אורח חיים בריא לאחר הניתוח, מסתכנים בכך שתאי השומן הנותרים יגדלו. כמו כן, הצלחת הניתוח תלויה רבות בגמישות עורך, וככל שהעור גמיש יותר כך התוצאות יהיו חיוביות יותר. בתום הניתוח ולמשך כמה שבועות, מומלץ ללבוש בעקביות מחוך או בגד לחץ התומכים באזור בו בוצעה השאיבה, וכן יש להימנע מפעילות גופנית מאומצת בשבועות שלאחר הניתוח.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: