ניתוח הרמת עפעפיים למראה טבעי וצעיר | הרברט סמואל סנטר

ניתוח הרמת עפעפיים

טיפולי פנים

נהוג לומר כי "העיניים הן הראי לנפש", אך מה אם עיניך נראות מבוגרות יותר מאשר הרגשתך הפנימית? עבור אנשים מכל הגילאים, נראה כי העור שסביב העיניים הוא תמיד האזור הראשון בפנים שמאותת על תהליך ההזדקנות. אם עיניך כבר לא בוהקות ורעננות כפי שהיו, ניתוח להרמת עפעפיים הינו הליך כירורגי שמטרתו להחזיר לעפעפיים מראה טבעי ובכך להצעיר את נראותך. באמצעות הניתוח ניתן לטפל בעור שיוצר קפלים או מפריע לקו הטבעי של העפעפיים, בשומן המיותר הנראה כמו נפיחות בעפעפיים, בשקיות שמתחת לעיניים ועוד. ניתן לבצע את הניתוח של העפעפיים העליונים, התחתונים או על שניהם בהתאם לצרכיך האישיים.

איך מבוצע ניתוח הרמת העפעפיים?

הניתוח מבוצע תחת הרדמה מקומית או כללית, בהתאם להמלצות המנתח. הניתוח נמשך בין ארבעים דקות לשעה וחצי בהתאם לעפעפיים המנותחים; העליונים, התחתונים או שניהם. קווי החתכים עבור הניתוח מתוכננים כך שהצלקות יהיו מוסתרות היטב בתוך המבנה הטבעי של אזור העפעף, ולכן כמעט ולא ניתן להבחין בהן. מיקום החתכים נקבע בהתאם לטיפול שנבחר, ודרכם מוסרים עודפי העור , שריר במידת הצורך והשומן כדי להרים את העפעפיים ולהחזירם למקומם הטבעי.

למה לצפות לאחר הניתוח?

לאחר החזרה לבית, יש להניח רטיות  קרות על העיניים כדי להרגיע את האזור ולהפחית את הנפיחות שעשויה לחלוף תוך מספר ימים. בימים הראשונים שלאחר הניתוח, עשויה להיות רגישות יתרה בעיניים לאור, לכן מומלץ להרכיב משקפי שמש. ניתן לחזור לשגרה לאחר מספר ימים, וצפוי כי יחלפו כמה שבועות עד שיושלם הריפוי במלואו. התוצאה האופטימלית תהיה גלויה מספר חודשים לאחר ההליך כאשר רקמות העור יחזירו את הגמישות שלהן והיא צפויה להישמר לאורך שנים רבות.

מומלץ לקרוא גם :

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: