מיני ליפט

טיפולי פנים

ככל שחולפות השנים, עור הפנים שלך עלול לשקוע באזורים מסוימים, קמטים עלולים להיווצר, וכתוצאה מכך מתקבל מראה מבוגר ועייף יותר. אם ברצונך לשוות לפניך מראה צעיר ורענן, ניתוח מיני ליפט יכול להיות פתרון נהדר.

ניתוח מיני ליפט מתמקד בחלק התחתון של הפנים, והוא מעצב מחדש את קו הלסת והצוואר על ידי הסרת עור פנים עודף. מתיחת מיני ליפט מהדקת את העור הרופף סביב קו הלסת, ומטפלת גם בחלק מקמטים העמוקים סביב הפה והאף וכן בעור התלוי מתחת לסנטר והצוואר. הניתוח דומה למתיחת פנים מלאה, אך החתכים קצרים יותר, העלות נמוכה יותר וזמן ההתאוששות קצר יותר. עם זאת, גם התוצאות בהתאם הינן מתונות יותר. לכן ניתוח מיני ליפט מומלץ עבורך אם הופיעו בשליש התחתון של פניך סימני הזדקנות מוקדמים. התוצאה המתקבלת נראית טבעית ונשמרת לאורך זמן.

איך מבוצע ניתוח מיני ליפט?

הניתוח נמשך כשעתיים, וניתן לבצע אותו בהרדמה מקומית או כללית. במהלך הניתוח, יסולקו עודפי העור בשליש התחתון של פניך, וכן יהודקו השרירים השטחיים של רצפת הפה. החתכים יבוצעו באזורים נסתרים, כך שהצלקות הנותרות לא תהיינה גלויות. ניתן גם לשלב בניתוח שאיבת שומן במידה וקיימים עודפים באזור הצוואר, או הזרקת שומן לאזורים שאיבדו מהנפח שלהם.

למה לצפות לאחר הניתוח?

ניתוח מיני ליפט אינו מסובך וניתן להשתחרר לביתך מספר שעות לאחר הניתוח, ולחזור לשגרה לאחר ימים ספורים. משך ההחלמה מהניתוח הינו אינדיבידואלי ובהתאם לאיכות העור, אורח חיים ועוד,  ויכול לארוך כשבוע עד שבועיים.

מומלץ לקרוא גם :

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: