השתלת שומן בפנים | הרברט סמואל סנטר

השתלת שומן בפנים

טיפולי פנים

לעור פניך השפעה רבה על המראה שלך, שכן הפנים הם החלק העיקרי שגלוי לעולם. עם תהליך ההזדקנות, הפנים מאבדים מנפחם, העור והשרירים הופכים לרפויים יותר, וכתוצאה מכך מתקבל מראה מבוגר, עייף וחסר חיוניות. עם הטכנולוגיה המודרנית, קל יותר מתמיד לשפר את נראות עור הפנים על ידי ניצול שומן הגוף. שיטת הזרקת השומן העצמי היא דרך פשוטה יחסית להצעיר את מראה הפנים על ידי החלקת הקמטים, החזרת הנפח שאבד עם הזמן ומילוי השקעים בפנים. זהו תהליך בטוח תוך פולשנות מינימלית, המספק תוצאות טבעיות למראה וארוכות טווח. בשיטה זו, שומן עצמי מגופך נלקח מהאזור התורם, ומוחדר בהזרקה לאזורים הרצויים בפניך.

איך מבוצעת השתלת שומן בפנים?

ההליך מבוצע בהרדמה מקומית או כללית, והוא כולל שני שלבים: בחלק הראשון של ההליך נלקח השומן מהאזור התורם בגופך בהתאם להמלצת המנתח (למשל הישבן, הבטן או הירכיים). בשלב השני ולאחר הליך מיוחד אשר "מנקה" את השומן ומוציא את החלק עם ריבוי תאי הגזע, אשר נמצאים בריכוז גבוה בשומן שלנו והם אלה שמאפשרים לקליטה טובה של השומן ותוצאות ארוכות טווח של הפרוצדורה של ההליך, השומן העצמי שנלקח מוזרק לאזורים הנבחרים בפנים ומושתל בהם.

למה לצפות לאחר הטיפול?

ההחלמה מהליך השתלת שומן בפנים הינה מהירה יחסית, ואין צורך להישאר לאשפוז. במידה ויופיעו בצקות, נפיחות, שטפי דם ואדמומיות, הן צפויות לחלוף במלואן בתוך מספר שבועות, וברוב המקרים ניתן לחזור לשגרה זמן קצר לאחר הטיפול.

מומלץ לקרוא גם :

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: