השתלת שומן בחזה | הרברט סמואל סנטר

השתלת שומן בחזה

ניתוחי חזה

לגודל ונראות החזה שלך ישנה השפעה משמעותית על ביטחונך העצמי ועל מידת הנוחות שאת מרגישה עם גופך. היתרון הגדול של השתלת שומן עצמוני בחזה הוא שהוא מאפשר להגדיל אותו בצורה מעודנת, לשוות לו מראה עגול, מלא וטבעי וללא צורך בשתלים. השתלת השומן בחזה משפיעה יותר על צורת החזה מאשר על גודלו, והוא צפוי לגדול בחצי מידה עד מידה. הטיפול אינו מותיר צלקות (שכן לא נעשים חתכים בגוף), הוא משפר את נראות וגמישות עור השדיים תוך ששומן נשאב מאזורים אחרים בגוף. ההליך יכול להתאים לך בתנאי שיש לך מספיק שומן עודף בפלג גופך התחתון, על מנת שיהיה ניתן לשאוב אותו.

איך מבוצעת השתלת שומן בחזה?

ההליך מבוצע בהרדמה מקומית וכדי להגיע לתוצאות מיטביות יש לבצע שתי פרוצדורת. תחילה, יש לשאוב את השומן מאזורים המתאימים בגופך עבור רוב הנשים, מדובר באזור הבטן, הירכיים או הישבן. בשלב השני ולאחר טיהור השומן, הוא מוזרק בזהירות ובקפדנות סביב רקמת השד, מעליה ומתחתיה.

למה לצפות לאחר ההליך?

ההליך כרוך בזמן התאוששות קצר יחסית ואין סיכון לתגובה אלרגית בשל השימוש בשומן עצמי. תוכלי לחזור לעבוד כעבור יומיים עד שלושה. מומלץ ללבוש מחוך או חבישה אלסטית על האזור ממנו נשאב השומן, וכן רצוי ללבוש חזייה נוחה במהלך השבועות הראשונים. לאחר הניתוח השדיים עשויים להיות גדולים יותר מאשר גודלם הסופי בשל נפיחות. במהלך מספר החודשים גודל השדיים עשוי לפחות, ולאחר מכן ניתן יהיה לחזות בתוצאה הסופית. השומן שנקלט נשאר בדרך כלל לצמיתות.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: