הרמת חזה | הרברט סמואל סנטר

הרמת חזה

ניתוחי חזה

החזה שלך משתנה עם הזמן, ועלולים לחול שינויים בצורתו ובמיקום הפטמות . שינויים אלה ואובדן גמישות העור יכולים לנבוע מהריונות, הנקה, תנודות במשקל, הזדקנות, כוח המשיכה ותורשה. הניתוח מרים את החזה על ידי הסרת העור העודף והידוק הרקמות, זאת כדי לעצב ולתמוך בקווי המתאר החדשים של החזה. הרמת חזה מצעירה ומרעננת את מראה החזה ומשווה מראה חזה מוצק יותר. מפני שהריונות והנקות משפיעים על נראות החזה, מומלץ לבצע את הניתוח אם אינך מתכננת הריונות בעתיד.

איך מבוצעת הרמת חזה?

הניתוח מבוצע בהרדמה מלאה ואורך כשעתיים וחצי. מיקום החתכים יקבע לפי גודל וצורת השדיים שלך, וישנם שלושה מיקומים אפשריים: סביב העטרה, אנכית לה עד קפל השד, ואופקית לה לרוחב קפל השד. לאחר ביצוע החתכים, רקמת השד תורם ותעוצב מחדש כדי לשפר את קווי המתאר של החזה וצורתו. הפטמה והעטרה ימוקמו מחדש לגובה טבעי וצעיר יותר. בנוסף, ניתן לצמצם את העטרה במידה והיא גדולה מדי. עור השד העודף יוסר כדי לפצות על אובדן הגמישות.

למה לצפות לאחר הניתוח?

התוצאות של ניתוח להרמת שדיים נראות באופן מיידי. עם הזמן, הנפיחות שלאחר הניתוח תיעלם והצלקות ידעכו. התוצאות הסופיות של הניתוח יראו במהלך החודשים שלאחריו, והן צפויות להישמר לאורך זמן. עם זאת, במהלך השנים השדיים יכולים להמשיך להשתנות בשל הזדקנות וכוח הכבידה, ותוכלי לשמור על המראה הצעיר שלהם אם תשמרי על משקלך וכן תקפידי על אורח חיים בריא.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: