ניתוח הקטנת חזה | הרברט סמואל סנטר

הקטנת חזה

ניתוחי חזה

אם החזה שלך גדול מדי לעומת גופך, הוא יכול לגרום לך לכאב פיזי ורגשי, ואף קושי בביצוע פעולות פיזיות ופעילות גופנית. אי הנוחות הרגשית והמודעות העצמית המתלווה לעיתים קרובות לשדיים גדולים, עשויה להוות בעיה מהותית באותה המידה כמו אי נוחות פיזית וכאב. חזה שאינו פרופורציונאלי גורם לגוף לנטות קדימה ובכך נפגעת היציבה וכן עלולים להיגרם כאבי גב וצוואר. פעמים רבות יופיעו שפשפת ופצעי עור בשל לחץ מכתפיות החזיה וחיכוך העור. גודל החזה עשוי אף לגרום לך למבוכה ולתשומת לב שאינה רצויה. אם את מוטרדת מגודל שדייך, את חווה כאבי גב, צוואר וכתפיים או שהשדיים שלך מגבילים את פעילותך הגופנית, ניתוח להקטנת חזה יכול לשפר משמעותית את איכות חייך. הניתוח נועד להסיר עודפי שומן, עור ורקמות שד במטרה להקטין את השדיים במקרים בהם הם אינם בפרופורציה עם הגוף, וכן כדי להקל על אי הנוחות הקשורה בשדיים גדולים מדי. ניתן לבצע הקטנת שדיים כדי לטפל בבעיות רפואיות או כהליך אסתטי בקרב נשים שאינן מרוצות מגודל השדיים שלהן.

איך מבוצעת הקטנת שדיים?

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית ואורכו כ 3 שעות. הטכניקה בה יבחר המנתח תקבע על פי מצבך הגופני, הרכב השד, כמות ההקטנה הרצויה, העדפותייך האישיות והמלצת המנתח. במהלך הניתוח יבוצעו שני חתכים, אחד סביב העטרה והשני אנכי מהעטרה ומטה. במקרים של שדיים גדולים במיוחד, ייתכן ויידרש חתך שלישי ורוחבי. דרך החתך יוסרו עודפי השומן, העור ורקמת השד, וכן השד יעוצב למראה יציב ומורם. בנוסף, הפטמה והעטרה ימוקמו מחדש במיקום גבוה יותר כדי להתאים לצורת השד החדשה.

למה לצפות לאחר הניתוח?

תוצאות הניתוח גלויות מיד לאחריו. תוכלי להשתחרר לביתך לאחר השגחה של מספר שעות. מומלץ ללבוש חזייה תומכת במהלך החודש שלאחר הניתוח וכן לנוח במשך שבוע. עם הזמן, הנפיחות תפחת והחתכים ידעכו ותוכלי ליהנות מהמראה החדש שלך.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: