הצמדת אוזניים | הרברט סמואל סנטר

הצמדת אוזניים

טיפולי פנים

אנשים רבים, החל מהילדות, אינם מרוצים מגודל או מצורת האוזניים שלהם. עבור חלקם, האוזניים בולטות יתר על המידה או אינן סימטריות. בשל כך, ילדים רבים מוקנטים בבית הספר ומבוגרים עושים מאמץ להסתיר את אוזניהם בעזרת השיער או חבישת כובעים. אם גם לדעתך אוזנייך אינן פרופורציונליות למבנה ראשך, למרבה המזל, ניתן לתקן זאת באמצעות ניתוח הצמדת אוזניים. ניתוח זה משפר את צורתן, מיקומן וכן את הפרופורציה שלהן ובכך מקנה להן צורה טבעית יותר. כמו כן, בעזרת הניתוח ניתן לתקן פגמים מולדים או פגיעות במבנה האוזן. הניתוח נועד לטיפול באוזניים גדולות מדי ביחס לראש, באוזניים בולטות או באוזניים שאינן סימטריות.

איך מבוצע ניתוח להצמדת אוזניים?

בקרב מבוגרים ניתן לבצע את הניתוח בהרדמה מקומית, ואילו בקרב ילדים מעל גיל 6 נדרשת הרדמה כללית. תיקון של אוזניים בולטות נעשה בטכניקות כירורגיות שונות כדי לקפל, לקבע או להקטין את סחוס האוזן ובכך לעצב את צורתה. החתכים נעשים במשטח האחורי של האוזן הם נעשים בתוך קפלי האוזן מאחור כדי להסתירם. לאחר מכן החתכים ייתפרו בעדינות והאוזניים ייחבשו למשך מספר ימים.

למה לצפות לאחר הניתוח?

בניתוח הצמדת אוזניים התוצאות כמעט מידיות, והן יראו לעין מיד כאשר תוסר החבישה. כאשר מתקבלת התוצאה הרצויה, האוזניים ממוקמות לצמיתות קרוב יותר לראש, כך שהצלקות הכירורגיות נסתרות מאחוריהן או מוסתרות היטב בתוך הקמטים הטבעיים של האוזניים.

מומלץ לקרוא גם :

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: