הוצאת שתלים בחזה| הרברט סמואל סנטר

הוצאת שתלים

ניתוחי חזה

הוצאת שתלים היא אופציה כירורגית נפוצה עבור נשים המעוניינות לחזור לגודל השד הטבעי שלהן לאחר הגדלת חזה באמצעות שתלים. ישנן מספר סיבות בגינן נשים בוחרות להסיר את השתלים, חלקן פונקציונליות וחלקן אסתטיות. אם ביצעת בעבר הגדלת חזה באמצעות שתלים והנך מעוניינת להסיר אותם, הן מסיבות אסתטיות והן מסיבות גופניות, הניתוח עשוי להתאים לך, אך כדאי שתדעי שקיים ניתוח החלפת שתלים המאפשר לך להחליף שתלים ישנים או לתקן בעיות שהתעוררו בשתלים הנוכחיים מבלי להסיר אותם לצמיתות.

איך מבוצעת הוצאת שתלים מהחזה?

ניתוח הוצאת שתלים מהחזה מבוצע לרוב תחת הרדמה כללית. כאשר אפשרי, המנתח ינסה להסיר את השתל דרך החתך המקורי בו בוצעה ההגדלה, כדי למנוע הצטלקות נוספת. במידה ותהיי מעוניינת בהליך נוסף, כגון הרמת חזה, בהתאם למקרה האישי שלך ולמטרותיך האסתטיות, המנתח יבצע את ההליך הנוסף באותו ניתוח.

למה לצפות אחרי ניתוח הוצאת שתלים?

אצל רבות, קיים חשש שהוצאת שתלים מהחזה, תביא למראה של חזה מרוקן ונפול, אך זה לא כך במציאות.לעור יש תכונות אלסטיות ואם לא הייתה נפילה גדולה מידי במהלך השנים, לא אמור להיות עודפי עור אחרי הניתוח.

לאחר ניתוח הוצאת שתלים רצוי שתלבשי חזיית ספורט כדי לסייע להתאוששות ולהבטיח ריפוי נאות. תוכלי לחזור לעבודה כמה ימים לאחר הניתוח. מספר שבועות לאחר הניתוח השדיים לא יראו בגודלם ובצורתם המקוריים, והם עשויים להיראות נפוחים בעקבות הניתוח. צפוי שיעברו מספר חודשים עד שהשדיים יחזרו לצורתם הטבעית והרצויה.

אולי יעניין אתכם גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: