פיגמנטציה - כל מה שצריך לדעת על הטיפול | הרברט סמואל סנטר

פיגמנטציה

קלוז אפ - עין עתידנית

פיגמנטציה היא הצטברות של הפיגמנט מלנין בעור, והיא מתבטאת בנקודות או בכתמים כהים על פני העור, הנגרמים כתוצאה מחשיפה לשמש או כחלק מתהליך ההזדקנות.

בעוד שכתמי הפיגמנטציה בפנים או בגוף אינם מזיקים, אם הופיעו כתמים כאלו בעורך, הם בוודאי מטרידים אותך וגורמים לאי נוחות. חלק משמעותי מלהרגיש יפה הוא להרגיש נוח בעור שלך, והיכולת לצאת בביטחון לעולם בפנים חשופות ללא צורך להסתיר את הכתמים. לשמחתנו, הטכנולוגיה כיום מאפשרת טיפול ממוקד, יעיל ובטוח לטשטוש הכתמים ולהשבת מראה צעיר ובריא של עור הפנים.

איך מבוצע הטיפול?

העלמת פיגמנטציה ניתנת היום בטכנולוגיית לייזר, באחת משתי השיטות העיקריות בהתאם לצרכיך:

בשיטה הראשונה קרן הלייזר נבלעת בהצטברות המלנין בעור, הפיגמנטציה. באופן מיידי או תוך מספר דקות מרגע הטיפול, הפיגמנט יתכהה וייווצר גלד. מספר ימים לאחר הטיפול, תלוי בגודל הנגע בו טיפלנו, הגלד ינשור ויחשוף עור חדש ונקי תחתיו. שיטה זו מצריכה בין טיפול אחד עד שלושה.
בשיטה השנייה אין צורך לחמם את הפיגמנט על מנת להסיר אותו. במכשיר זה אנו משתמשים בפולס מאוד קצר (פיקו שנייה) אשר יוצר אפקט פוטו-אקוסטי. כלומר, כאשר האור נבלע ברקמה, רוב האנרגיה האופטית הופכת למכנית ורק חלק זעיר ממנה הופך לחום. המשמעות היא שהטיפול בטוח יותר והרבה פחות כואב.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: