סימני מתיחה | הרברט סמואל סנטר

סימני מתיחה

קלוז אפ - עין עתידנית

העור הוא האיבר הגדול ביותר של הגוף ויש לו יכולת יוצאת דופן להתרחב ולהתכווץ לפי הצורך. העור חזק וגמיש, אך הרקמות התומכות שלו יכולות להיפגע אם הן נמתחות יותר מדי או מהר מדי. סימני מתיחה הם למעשה סימנים של קריעת עור עקב פרץ גדילה. לרוב, סימני מתיחה מתרחשים בנשים במהלך ההיריון, אך הם משפיעים גם על גברים, נשים, ובני נוער. הם מופיעים לעיתים קרובות בתקופות של צמיחה ושינויים בגוף, כגון עלייה או ירידה משמעותית במשקל, גיל ההתבגרות, ובנייה קיצונית של שרירים. למרות שהם לא מכאיבים פיזית, סימני מתיחה יכולים להשפיע על הביטחון העצמי שלך.

איך מבוצע הטיפול?

הטיפול יותאם לך באופן אישי בהתאם לצבע הסימנים שעל עורך. האם הם אדומים או לבנים?
בסימנים אדומים נטפל בטכנולוגיה המסייעת לטשטש את מראה הקרעים. שיטה נפוצה זו עושה שימוש בלייזר על מנת לטפל בסימנים אדומים כמעט מכל סוג, כולל סימני מתיחה, ובמהלכה נעשה שימוש בלייזר וסקולרי המכוון את כלי הדם האדומים הקטנים עם חום ממוקד מאוד.

במקרים בהם הסימנים שהופיעו הינם לבנים, נעשה שימוש במכשור היוצר כוויה מכוונת וממוקדת. כך נעודד את הגוף לייצר תאים חדשים של קולוגן ואלסטין על מנת שאלו יחדשו את העור וכתוצאה מכך הוא יראה אחיד והומוגני.

למה לצפות לאחר הטיפול?

בטיפול בסימנים אדומים צפוי כי תופיע בעורך אדמומיות מלווה בפורפורה (פריחה בעור), והן צפויות לחלוף כעבור יום עד יומיים. בטיפול בסימנים לבנים, תחושת החום בעור צפויה לעלות לאחר הטיפול, ועל האזור המטופל יונחו מטליות קרות. כמו כן, ייתכן שבימים הראשונים שלאחר הטיפול עורך יתקלף או יגרד.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: