טיפול בצלקות אקנה / פיברוטיות לאחר ניתוח | הרברט סמואל סנטר

טיפול בצלקות אקנה / פיברוטיות לאחר ניתוח

קלוז אפ - עין עתידנית

צלקות, בין אם נגרמו כתוצאה מאקנה, ניתוח או טראומה אחרת, הינן עדויות לעור שנפגע והבריא באופן לא סדיר. צלקות אלו יכולות להשפיע לא רק מרקם עורך ועל המראה החיצוני שלך, אלא הן גם בעלות השפעה רבה על הביטחון העצמי. צלקות אלו הן קבועות והן אינן נעלמות מעצמן, כלומר, על מנת להיפטר מהן יש לטפל בהן. למרבה המזל, קיימות שתי שיטות המטפלות ביעילות בצלקות ומספקות שיפור משמעותי וקבוע בהצטלקות.

איך מבוצע הטיפול?

אופן הטיפול נקבע בהתאם למצב עורך ולגיל הצלקת בה אנו רוצים לטפל. במידה ויש אדמומיות רבה ואין חיטוטים בעור, הטיפול יבוצע באמצעות קרן לייזר עדינה וסלקטיבית שהורסת את כלי הדם מבלי לפגוע ברקמות שמסביב לאזור המטופל. שיטה זו מצריכה טיפול אחד עד שלושה.

במידה ולעורך טקסטורה בלתי סדירה (עם או בלי אדמומיות), בעל צלקות אקנה חמורות ועמוקות יותר, אנו ממליצים על טיפול המאפשר לרופא המטפל להתאים לצרכיך את עוצמת קרן הלייזר ואופן פיזורה על פני הרקמה. תחילה, יש למרוח את האזור המטופל במשחה מאלחשת, ובמהלך הטיפול סביר להרגיש חום אך לא כאב. באמצעות יצירת כוויה מכוונת ומדויקת אנו מעודדים את הגוף לייצר תאים חדשים של קולוגן ואלסטין, אשר מחדשים את העור ומשווים לו מראה אחיד והומוגני. שיטה זו מצריכה שלושה עד חמישה טיפולים.

למה לצפות לאחר הטיפול?

בתום הטיפול צפוי שתחושת החום תעלה, על כן האזור המטופל יקורר במטליות קרות. ייתכן שבימים הראשונים שלאחר הטיפול עורך יתקלף או יגרד, תלוי במידת אגרסיביות הטיפול.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: