טיפול בכלי דם קטנים / גדולים

קלוז אפ - עין עתידנית

בעיות בכלי הדם יכולות להתבטא בדרכים רבות, אך מבחינה אסתטית יש להן השפעה רבה על מראה העור שלך. לכלי דם הנראים בעור יש גם השפעה רגשית, במיוחד אם הם הופיעו על עור פניך שכן הם חשופים וקשה להסתיר אותם. גם אם רק הופיעו על הרגליים שלך, הם יכולים להשפיע על בחירת הבגדים שלך לעבודה, ליציאה או לחוף הים. למרבה המזל, יש טיפול יעיל וזמין בכלי דם.

אם הופיעה אדמומיות עקב כלי דם מורחבים באף, בלחיים, בסנטר או בחלקים אחרים בפניך או בגופך, טיפול    בכלי דם יכול להועיל לך. הטיפול בלייזר הוא בטוח ויעיל במיוחד לטיפול בנגעים הנגרמים מהתרחבות כלי דם קטנים או גדולים.

איך מבוצע הטיפול?

הטיפול נעשה ללא הרדמה, ובאמצעות קרן לייזר אשר יוצרת פגיעה מבוקשת באופן סלקטיבי בנגע עד לחיסולו. אנרגיית הלייזר באורך גל ייעודי נבלעת באוקסיהמוגלובין וגורמת להרס דפנות נימי הנגע. הפולסים הם קצרים ובמהלכם מוזרם אוויר קר המכוון לאזור המטופל על מנת למזער את אי הנוחות שעלולה להיגרם. שיטה זו מצריכה בין טיפול אחד לשלושה.

למה לצפות לאחר הטיפול?

כאשר מדובר בכלי דם קטן, ניתן להבחין בהיעלמותו כבר בזמן הטיפול. במידה וכלי הדם גדול, צבעו יתכהה והוא יעלם תוך מספר ימים. תוצאות הטיפול מושפעות מאורח חייך, לכן חשוב להקפיד על הגנה מהשמש באופן יומיומי וכן יש להימנע מחשיפה לשמש לפני ובמהלך הטיפולים.

טיפול בכלי דם קטנים - תמונות לפני ואחרי

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: