הסרת שיער | הרברט סמואל סנטר

הסרת שיער

קלוז אפ - עין עתידנית

הסרת שיער לצמיתות

העלמת שיער מיותר היא כיום חלק מתהליך שאותו מקובל לבצע עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. מלבד שיקולים אסתטיים, העלמת שיער מיותר לצמיתות עולה בקנה אחד עם הניסיון לשפר את תחושת הביטחון והדימוי העצמי. מעבר לכך, אפשר לראות קשר ברור בין הביקוש הגבוה לטיפולי הסרת שיער כול הגוף לבין היתרונות של הטכנולוגיה הקיימת.

שיטות הסרת שיער לצמיתות

השאלה שמעניינת את קהל היעד היא מה ההבדל הקיים בין שיטות שונות להסרת שיער לצמיתות. עוד קודם לכן, יש להבחין בין גילוח של השערות לבין מריטה. בעוד הגילוח משיג תוצאות מהירות והוא לא כואב, המריטה מאטה את קצב הצמיחה. לשם השוואה, בשיטה מתקדמת של הסרת שיער בלייזר ניתן להסיר את השערה מהשורש ולמנוע את צמיחתה מחדש.

הבדלים בין לייזר, אפילציה וטכנולוגיית IPL

מי שרוצה להיכנס לעובי הקורה יכול גם לבחון לעומק את ההבדלים בין שיטות הסרת שיער בלייזר, אפילציה וטכנולוגיית IPL:

א. אפילציה – בשיטת האפילציה מכניסים מחט חשמלית לתוך זקיק השערה ומנסים לשרוף אותו. החיסרון הוא שהשיטה גורמת לצריבה ולאלרגיות, מה גם שרבים מעידים על כך שהיא לא נעימה ולפעמים גם כואבת.

ב. לייזר – בעת שימוש בלייזר מחממים את זקיקי השערות בלי לפגוע ברקמת העור. כמו כן, בלייזר עושים שימוש בגל אור אחד וממוקד.

ג. IPL – שיטת IPL מייצגת היבט מסוים של הסרת שיער בלייזר, אך היא מתאפיינת בניסיון לפזר את אנרגיית החום על אורך גל רחב יותר. המשמעות בפועל היא שקל יותר לפגוע בשערה, אבל יש צורך בדיוק כירורגי של עוצמת השימוש.

בפועל, רוב הטיפולים להסרת שיער נעשים באמצעות שימוש בגלי אור ועל מנת לנצל את היתרונות של טכנולוגיית הלייזר המתקדמת. כמו כן, השימוש בגלי אור מאפשר לספוג את החום בשערה בלי לפגוע בעור עצמו. חוץ מזה, האור נספג סביב השערה הכהה בזכות המולקולה שמשפיעה על צבע השערה והעור ומכונה "מלנין".

 

השאירו פרטים להסרת שיער ללא כאבים בשיטה המתקדמת בעולם

איזו טכנולוגיה מאפשרת הסרת שיער ללא כאב?

הסרת שיער בלייזר היא דוגמא מעולה לאופן שבו טכנולוגיה ייחודית פוגשת צרכים מגוונים של קהל היעד. בעזרת הלייזר ניתן לבצע הסרת שיער ללא חשש ולשלב בין העלמת שיער ברגליים/ידיים/גוף. כמו כן, הלייזר מוכיח את עצמו בטיפולי הסרת שיער לצמיתות אצל גברים ונשים והוא עולה בקנה אחד עם הניסיון לשמור על מראה חיצוני מחמיא בלי לסבול מכאבים.

התאמת הטיפול למטרות

הדבר החשוב ביותר בעת בחירת שיטה עבור הסרת שיער בלייזר היא להתאים את הטיפול למטרות. בשלב הראשון כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע, לבדוק את הרקע הרפואי והבריאותי של המטופל ולהביא בחשבון את המאפיינים השונים של השיטות הקיימות. בשלב השני ניתן לפענח את הממצאים ולהחליט יחד עם הרופא המטפל על הדרך היעילה ביותר.

מגבלות על הסרת שיער לצמיתות

טכנולוגיית הלייזר וקרן האור מבוססת כאמור על הבדלי צבעים בין השערה לבין העור. כפועל יוצא מכך, לא כל האנשים יכולים לעבור את הטיפול באותה מידה של אפקטיביות. המצב הוא שהטיפול בלייזר מומלץ בעיקר עבור בעלי שיער בהיר או ג'ינג'י, בעוד בעלי עור כהה מאוד בהשוואה לשערה יצטרכו לפגוש אנשי מקצוע על מנת לבדוק את היתכנות הפרוצדורה.

מגבלות אחרות חלות על אופן ההתנהגות במהלך הטיפול. מומלץ להימנע מחשיפה לשמש לכל אורך הטיפול, להימנע ממריטת השערות כדי לא לפגוע בסיכויי ההצלחה ולבחור צוות רפואי מנוסה לאזורים רגישים ובהם הפנים, הכתפיים והצוואר.

השאירו פרטים להסרת שיער ללא כאבים בשיטה המתקדמת בעולם

מהלך הטיפול ומשך הזמן שנדרש עבורו

תהליך הסרת שיער לצמיתות נמשך 6-15 טיפולים שמתפרסים על פני תקופה יחסית ממושכת של 6-24 חודשים. מצד שני, מדובר בתהליך אישי שאליו כל מטופל מגיב מעט אחרת. כמו כן, האפקטיביות ומשך הטיפולים הנדרש משתנים לפי האזור בגוף. אם למשל משתמשים בטמפרטורה שהיא לא מספיק חזקה, הסכנה היא להתגברות של קצב הצמיחה במקום למניעת צמיחה חדשה.

היתרונות של העלמת שער מיותר בפנים

העלמת שער מיותר בפנים יכולה לחסוך זמן, כסף, הוצאות וטרחה. בראש ובראשונה, היא מסייעת למי שלא רוצה לבקר לעיתים קרובות מדי במרפאת הקוסמטיקה או לבזבז משאבים על טיפולים ביתיים להסרת שיער זמנית. שנית, העלמת שער מיותר בפנים גם מתאימה עבור גברים ונשים שסובלים משעירות-יתר ולכן גם מפגיעה בדימוי העצמי. אף על פי שבעבר היה אפשר רק לחלום על פרוצדורה כזו, כיום היא מתואמת בהתראה קצרה ומאפשרת הסרת שיער ללא חשש כמעט בכל גיל.

מאפיינים של שיער רדום

בזמן הטיפול בהסרת שיער בלייזר ייתכן מצב ובו חלק מהשערות ייכנסו למצב רדום. זה אומר שמדובר בנסיבות מיוחדות שבהן הזקיק של השערה עדיין קיים, אך הוא לא מנביט שערות חדשות. זה גורם לכך שהטיפול עצמו לא משפיע על הזקיק המדובר ואחריו עלולות לצמוח עוד שערות.

כמו כן, צמיחת שערות אחרי טיפולי הסרת שיער לצמיתות נגרמת על רקע שינויים הורמונליים, מתח, לידה, עלייה בגיל, שימוש בתרופות וכל שינוי במצב הבריאותי. הפתרון הוא לעקוב מקרוב אחר תוצאות הטיפול גם בתום התהליך ולפנות לייעוץ מקצועי בכל מקרה של דילמה והתלבטות.

הסמכה רפואית לטיפולי הסרת שיער

כיום כבר ברור שאין תחליף לטיפולי הסרת שיער לצמיתות מול צוות רפואי שמקבל הסמכה מתאימה. למרות אחוזי ההצלחה הגבוהים, מדובר בסופו של דבר על הליך רפואי לכל דבר ועניין. לפיכך, מומלץ לערוך את הסרת השיער רק אצל מטפלים שמבטיחים תוצאות מדויקות ועם מינימום של סיבוכים או תופעות לוואי משמעותיות. בנוסף לכך, כך מרגישים בטוחים גם כאשר התהליך מסתיים.

בהשארת פרטים באתר, נציגי הרברט סמואל סנטר ישמחו לתאם עבורך תור לקראת הסרת שיער לצמיתות בהקדם.

צרו קשר

טלפון: 0723717984
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, 
דוא"ל: info@hscenter.co.il

 

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: