שיקום הפה | הרברט סמואל סנטר

שיקום הפה

אסתטיקת הפה

אם שינייך פגומות או שאיבדת שן, בוודאי נגרמת לך מבוכה גדולה כאשר הן גלויות לאנשים וייתכן שנמנעת מלחשוף אותן. לבריאות השיניים שלך יש השפעה גדולה על הרגשתך ועל התנהגותך בציבור, אך זו לא סיבה להפסיק לחייך!

שיקום הפה נועד לשחזר את האסתטיקה, הנוחות, והתפקודיות של הפה במקרים בהם השיניים פגומות או חסרות, וכן כדי לשפר את נראות הפה ובעיות נוספות. השיקום נעשה באמצעות מגוון רחב של דרכי טיפול ביניהן סתימות, שיניים תותבות, ציפוי שיניים, טיפולי שורש, כתרים, גשרים, שתלים וטיפולי חניכיים.

בין הטיפולים המבוצעים במרפאה:

  1. כתרי זירקוניה: הודות לעמידות והמראה הטבעי שלהם, כתרי זירקוניה העשויים מליבת זירקון אוקסיד ומצופים בחרסינה, הינם פופולריים מאוד והם מהווים פתרון אסתטי נהדר לשיקום הפה. כתרים אלו הינם כתרי השיניים החזקים ביותר, הם אינם גורמים לאלרגיות, אינם מגרים את החניכיים או יוצרים הכתמה. על מנת להתאים את הכתרים בצורה מדויקת למבנה הפה שלך, בסיס הכתר נבנה בצורה ממוחשבת וכן ניתן לבצע התאמה של צבע הכתרים לצבע השיניים הטבעיות שלך, כדי שישתלבו בצורה הרמונית ויתרמו לאסתטיקת הפה שלך.

  2. השתלות שיניים: טיפול זה נועד להחליף שן אחת או יותר כאשר הן חסרות. שתלים דנטליים הם פתרון לטווח ארוך, כי הם מוטבעים באמצעות הדבקה או הברגה לתוך הלסת, בדיוק כמו השיניים הטבעיות שלך. אם הם מטופלים כראוי, השתלים הדנטליים יכולים להישמר כל החיים. סוג ומשך הטיפול משתנים מאוד בהתאם למקרה האישי שלך. על מנת להתאים עבורך את הטיפול האופטימאלי, יש לבצע בדיקה קלינית אצל רופא השיניים, וכך ניתן יהיה לקבוע את הליך ההשתלה.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: