יישור שיניים עם אינויזליין

אסתטיקת הפה

מי לא רוצה חיוך נהדר? כולנו רוצים חיוך יפה. כמה חשוב וחיוני להרגיש טוב עם השיניים שלנו, אך זה בהחלט לא מובן מאליו. אם נראות השיניים והחיוך שלך מטרידה אותך, אולי קרה לא פעם שנמנעת מלחייך. היום, עם ההתקדמות הטכנולוגית, יש אפשרויות חדשות ונוחות ליישור השיניים. להבדיל מקוביות או מ"ברזלים", אינויזליין (Invisalign) נועד ליישר את השיניים תוך שיפור בריאות הפה ומראה חיוך אסתטי, עם היתרון הגדול שאינויזליין הינו בלתי נראה ולא פוגע באיכות החיים. קשתיות האינויזיליין עשויות חומר תרמו פלסטי חלק ונוח שפותח במיוחד עבור שיטת טיפול זו, והן מורכבות על השיניים בעדינות במטרה ליישר אותן. גם אם הרכבת בעבר "ברזלים", והשיניים שלך זזו לאחר הטיפול, ניתן לתקן את התזוזה באמצעות אינויזליין, וללא המבוכה הכרוכה בברזלים ממתכת.

מהי תכנית הטיפול של אינויזליין?

אינויזליין היא טכניקה ליישור השיניים בצורה בלתי נראית, באמצעות הדמיה תלת ממדית. שיטת אינויזליין עושה שימוש בטכנולוגיית הדמיית מחשב בתלת מימד, המפרטת את תוכנית הטיפול המלאה, ומאפשרת לך לצפות בתזוזת השיניים שלך בכל שלב של התהליך ועד לתוצאה הסופית. כבר בתחילת הטיפול ניתן לחזות באופן וירטואלי במראה השיניים שלך כפי שיהיו בסוף הטיפול.
לאחר מכן, סדרת קשתיות שקופות מיוצרות באופן אישי למבנה השיניים שלך, כדי שיורכבו עליהן ויזיזו אותן לאט ובהדרגה. בכל שבועיים יש להחליף את הקשתית הנוכחית לקשתית הבאה בסדרה, עד להשגת התוצאה הסופית שנקבעה על ידי רופא השיניים. משך הטיפול משתנה בהתאם לצרכיך ומאפייניך הייחודיים, כאשר טיפול ממוצע אורך כשנה.

למה לצפות לאחר הטיפול?

מכיוון שהקשתיות של אינויזליין הן שקופות וניתנות להסרה, הן לא מצריכות כל שינוי בסגנון החיים שלך. ניתן ומומלץ להסיר את הקשתיות בקלות בעת האכילה וצחצוח השיניים, ולכן אין צורך להגביל צריכת מאכלים מסוימים במהלך הטיפול. כמו כן, בשונה מ"ברזלים" ממתכת, הרכבתן אינה כרוכה בכאב או במתח. אחת לכמה שבועות יש להיפגש עם הרופא על מנת לוודא שתזוזת השיניים תקינה ובהתאם לתוכנית שנקבעה מראש.

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן