פיסול פנים | הרברט סמואל סנטר

פיסול פנים

אסתטיקה רפואית

היום ניתן לטפל במראה הפנים ללא צורך בניתוח. פיסול הפנים הינו טיפול מרפאתי שיחזיר לפנייך מראה צעיר יותר, תוך שמירה על קווי המתאר הטבעיים שלך.

במהלך השנים כוח המשיכה משפיע על הפנים, הנפח הרענן בפנים אובד, השומן נספג והעור נראה דק ועייף יותר. כתוצאה מכך הפנים נראים מבוגרים והמסגרת שלהם מטשטשת, ושינוי הדרגתי זה עשוי להשפיע על תחושתך וביטחונך האישי. אם סימני הגיל ניכרים על עורך, פיסול פנים יכול ליפות את מבנה פנייך תוך התאמה מדוייקת לצרכיך ומצב עורך. הטיפול יצעיר וירענן את פנייך ללא צורך בהתערבות ניתוחית או זמן החלמה, כאשר התוצאות מתקבלות במהירות והן נראות טבעיות.

בפיסול הפנים אנו משתמשים בחומרים הטבעיים של גופך. האפשרות הראשונה הינה בשימוש בחומצה היאלורונית. חומצה זו מיוצרת באופן טבעי בגופך, והיא מוסיפה נפח תחת עור הפנים. עם השנים החומצה ההיאלורונית נספגת ולכן נוצרים שקעים בפנים. החדרתה תחת העור מאפשרת להחזיר נפח אבוד בלחיים, לרכך קמטים עמוקים וקווים בפנים, לשפר ולהגדיל את השפתיים. נדרשת לרוב כמות קטנה של חומר המילוי כדי לעשות הבדל ניכר במראה החיצוני. ההליך מתאים לכל סוגי העור והוא אינו גורם לרוב לתופעות לוואי, מכיוון שהחומצה מיוצרת באופן טבעי על ידי הגוף והיא בטוחה לשימוש עבורך.

האפשרות השנייה הינה בשימוש בשומן העצמי שלך שנלקח מאזור תורם בגופך (כמו הבטן או הישבן), שמוזרק למקום הנבחר לאחר טיהור.

איך מבוצע פיסול פנים?

פיסול פנים הינו הליך מהיר הנמשך בין רבע שעה לשעה, בהתאם למספר האזורים המטופלים. ראשית, חשוב לאבחן את תווי פנייך כדי לאתר את האזורים הזקוקים להשבת הנפח. בהמשך, יוזרק לאזור הרצוי חומר מילוי באמצעות מחט דקיקה או קנולה, כאשר הפיסול נעשה על כל שכבה בנפרד, על מנת להחזיר לכל אחת משכבות הפנים את הנפח שאבד. מיד בתום כל זריקה ניתן להעריך את התוצאה שהתקבלה, להזריק מילוי נוסף במידת הצורך, זאת כדי לפסל את הפנים בצורה מאוזנת ומותאמת באופן אישי עבורך.

למה לצפות לאחר הטיפול?

פיסול פנים מעניק תוצאות מיידיות וגלויות. ההליך מאפשר לך לחזור מיד לעבודה ולשגרה, והוא אינו כרוך בזמן החלמה ממושך אך ייתכנו תופעות לוואי כגון שטפי דם קטנים, נפיחות ואדמומיות למספר שעות. רצוי להימנע מפעילות מאומצת במהלך הימים הראשונים שלאחר הטיפול.

מומלץ לקרוא גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: