סקין בוסטר

אסתטיקה רפואית

עם הגיל עור פניך מאבד מהגמישות והזוהר שלו. החומצה ההיאלורונית שנמצאת בעור באופן טבעי, מעניקה לו מראה חלק ומתוח ושומרת על לחות העור, אך ככל שאנו מתבגרים העור מאבד את החומצה ההיאלורונית בהדרגה והוא נראה יבש וחסר חיוניות. 

סקין בוסטר הינה טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית העושה שימוש בהזרקת חומצה היאלורונית כדי להצעיר ולהדק את העור. היום חברות רבות כבר יודעות לייצר חומצה היאלורונית בתנאי מעבדה בדומה לחומצה הטבעית שלנו. באמצעות הזרקת החומצה לפנים, ניתן להשיב לעור נפח, לשפר את מרקמו ולטשטש קמטים בצורה מתונה ובנראות טבעית.

איך מבוצע טיפול סקין בוסטר?

כדי לקבל את האפקט הרצוי על העור, יש לקיים סדרה של שניים עד שלושה טיפולי סקין בוסטר, כאשר כל טיפול אורך בין 20-30 דקות. לפני כל טיפול, האזור הרצוי בפניך יורדם באמצעות משחת אלחוש מקומית. הרופא המומחה יעשה שימוש בטכניקה של החדרת חומצה היאלורונית, לתוך שכבת הדרמיס הפנימית של העור באמצעות סדרת זריקות במחט דקיקה. זריקות אלה יפעילו את תאי העור ויעודדו יצירת קולגן. בכך יחול שיפור משמעותי במרקם עור הפנים שזוכה לתוספת לחות וחיוניות.

למה לצפות לאחר הטיפול?

לאחר טיפול סקין בוסטר עור הפנים נראה גמיש, מוצק ורך לאורך זמן. ניתן לחזור לשגרה במהירות, ולעתים עשויה להופיע נפיחות באזור שהוזרק, והיא חולפת אחרי מספר שעות.

הדגמה לטיפול סקין בוסטר הזרקה


תמונות סקין בוסטר לפני ואחרי

סקין בוסטר - ידיים לפני ואחרי
סקין בוסטר - עיניים לפני ואחרי

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: