טיפול ערפד PRP להצערת עור הפנים | הרברט סמואל סנטר

טיפול ערפד PRP

אסתטיקה רפואית

טיפולי אסתטיקה מתקדמים:

טיפול ערפד PRP לפנים

טיפול חדש שסלבריטאים וכוכבים רבים אימצו בשנים האחרונות הוא טיפול בשיטת "הערפד".

שיטה מיוחדת הגורמת להצערת העור ולתיקון פגמים שנוצרו בו כחלק מתהליך אנטי אייג'ינג. השיטה מבוססת על שימוש בכח הגוף שלנו ומה שמצוי בתוכו כדי לבצע את ההצערה ולטפל בעור הפנים.

רקע: תחום האנטי אייג'ינג מתחדש ומתפתח בקצב מסחרר והטיפול החדשני ביותר בתחום זה נקרא טיפול הערפד או PRP. סביר בוודאי שנתקלת בטיפול זה בתמונות או בפוסטים שמעלות כוכבות ודוגמניות רבות ומפורסמות מעל דפי הרשת החברתית. בעזרת טכניקה מתקדמת זו ניתן לטפל ביעילות בעור פנייך, לטשטש קמטים, להעלים צלקות ופצעים, ולהעניק לעור מראה רענן וצעיר שמחזיק לאורך שנה ואף יותר.

באמצעות שיטה זו של רפואה אסתטית, הטיפול בשיטת הערפד עשויה בהחלט להתאים לסובלים ממפגעי עור שמקורם מבעיות שונות כמו: תהליך הזדקנות שעבר העור עם השנים, נזקים הנגרמים לאור חשיפה ממושכת לשמש, נזקים לעור הנגרמים כתוצאה מעישון, תזונה לא נכונה כמו ריבוי סוכר ומזונות מעובדים הגורמים נזקים לעור, בעיות המתעוררות בשל גנטיקה של תורשה ועוד.

השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות

מדובר בטיפול המשתמש בדם של המטופל עצמו ובמשאבי הגוף הטבעיים שלו, ללא תרופות וללא חומרים כימיים – בעצם זהו הטיפול הכי טבעי שיש!

תהליך טיפול הערפד

הטיפול בשיטת הערפד כולל שלושה שלבים ואורך בין חצי שעה לשעה. בשלב הראשון לוקחים דם מהמטופלת, דם בו קיימת פלזמה טבעית עשירה בחלבונים, מינרלים, ומרכיבים שתורמים לבריאות העור והצערתו. בשלב השני הרופא המטפל מעשיר את הפלזמה בטסיות דם באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם והופך את הפלזמה לחומר הנקרא PRP. השלב השלישי מתבצע על ידי מזרק עדין ובו חומר ה-PRP מוזרק לתוך עור הפנים ו/או הצוואר לנקודות ספציפיות שבוחר בקפידה הרופא המומחה. הטיפול נטול כאבים ומתאים גם לאלו החוששים מזריקות ומחטים. על מנת למקסם את תוצאות הטיפול,

במרכז הרברט סמואל סנטר אנו ממליצים לבצע את התהליך באמצעות שלושה טיפולים. הטיפולים נעשים בהפרש של חודש מהאחד לשני. במהלך הטיפול נלקח מהמטופל דם אשר עובר תהליך מיצוי והשבחה (במינוח מקצועי – הפקת פלזמה העשירה בטסיות דם), ולאחר מכן הוא מוזרק חזרה אל העור.

שלב ההחדרה, זהו השלב בטיפול שיטת  הערפד החדשניים, נעשה על ידי מכשיר דרמה פן שמאפשר למטפל להתמודד עם האזורים השונים של עור הפנים ולהחדיר את הדם בעומקים ומהירויות שונות.

טיפול הערפד נחשב לשיטת טיפול יעילה וטבעית אשר מביאה בהצלחה רבה לטשטוש קמטים, להעלמת צלקות ופצעים ולריענון של מרקם העור והגברת היכולת שלו להתחדש.

הרברט סמואל סנטר

שיטת הערפד הכי טיבעי שיש

 

טיפול ערפד –נבדק והוכח כאחד הטיפולים בעלי אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר. זמן התאוששות מהיר ללא תופעות לוואי של כאבים ותוכלי לחזור לשגרת יומך באופן מיידי. בשונה מטיפולים אחרים, טיפול ערפד מביא לתוצאות יפות הנשמרות לטווח ארוך מהרגיל לטווח של שנה ואף יותר. בסופו של יום, טיפול זה יחדש את עור פנייך בעזרת הדם הטבעי של גופך ויעניק לך מראה רענן, צעיר וטבעי שיזכה למחמאות רבות מכל הסובבים אותך.

שיטה טבעית זו אגב נוסתה על ידי כוכבים וכוכבות רבות שאף העלו תמונות סלפי שלהם בחשבונות האינסטגרם או רשתות חברתיות אחרות. בתמונות הם מתגאים בטיפול בו נראה סימני מריחת דם על פניהם כדי לעודד שימוש בשיטה יחודית זו. התמונות למי שאינו בקיא בתחום כמובן נראות לכאורה די מוזרות ותמוהות. אולם לאחר שמבינים את התהליך ומה ההיבטים הרפואיים שיש בהם והטבעיים, הדבר מקבל הכרה והבנה של היתרונות הרפואיים שהוא מביא.

הגישה החדשה הולכת ומתרחבת בארץ כאשר התבררו התוצאות שהדבר גרם למטופלים רבים שביקשו לטפל בבעיות העור שלהם.

המינרליים והחומרים מהדם שלנו יכולים כך עולה לסייע לטפל בעור שלנו. הגוף שלנו למעשה מטפל כך בעצמו ללא תוספות או חומרים כפי שנהוג בשיטות אחרות.

השיטה הטבעית כל כך, מיד אומצה על ידי רבים שביקשו לנסות אותה, מה גם שהתוצאות היו מעולות.

העור נעשה צעיר יותר, חלק יותר, סימני הזדקנות היטשטשו עם הזמן. דבר שכולנו חולמים עליו.

אולם יש לבצע את התהליך לפי ההוראות של מרכז הרברט סמואל ולפי השיטות שפותחו והמעקב אחריהם כדי להגיע למקסימום תוצאות.

תוצאות טיפול ערפד PRP

נמצא כי קיים תהליך בעור המאפשר להזין אותו בממצעות החומר מהדם והעיבוד שעושים לו כך שהוא גורם לעור הפנים לטפל בעצמו ולתקן ליקויים שתרחשו בו במהלך השנים ולאפשר לנו להראות יותר טובים בגמר התהליך.

לאורך כל התהליך אנחנו במרכז הרברט סמואל מלווים אתכם באופן צמוד ואישי, מתן ייעוץ, מה מתאים לטיפול הפנים, לבחון את הבעיות ומה עבר המטופל, מה מציק לו או מפריע לו מהבחינה הנפשית על מנת לבחון מהן הציפיות שלו.

כידוע לכל הנושא של הטיפול יש אספקטים נפשיים של בטחון עצמי הנראות שלנו כלפי עצמנו וכלפי הסביבה.

טיפול זה מתאים לכל מי שחושש מהזרקות אינו חפץ בהכנסת חומרים ומעוניין בטיפול טבעי לחלוטין.

אגב מתברר כי במהלך ההיסטוריה נעשו ניסיונות בנושא טיפול זה והבנה בצורך להשתמש בחומרים מהגוף להגן ולתקן את עצמו. הליך שהלך וגובש והתקדם במהלך השנים. הטכנולוגיה הרפואית כיום יחד עם הידע שהצטבר הביא לנוסחה מדויקת יותר של אלו מרכיבים צריך וכיצד לבודד את החומרים המסוימים שיתאימו טפול בעור.

משחר ההיסטוריה של עולם האסתטיקה נעשו ניסיונות למצוא פתרונות מקוריים בד ובד לשלב חומרים או ניסיונות טבעיים ככל האפשר לאדם. כיום ניתן להשתמש בשיטה זו ללא כל חשש עם תוצאות מצוינות, בעיקר כאמור למי שחושש מטיפולים אחרים.

ההליך והטיפול כמובן ללא שום כאב או סימן או כל דבר אחר ונעשה בנוחות מירבית יחד עם המטופל. אנו גם מלוים את התהליך ובוחנים את ההתקדמות שתתאים למטופל בהתאם לשלושת השלבים שאנו עוברים אתכם.

נשמח לענות על שאלות נוספות, מידע או כל נושא אחר בתחום כדי שתקבלו את התמונה המלאה של הטיפול ותגיעו אליו רגועים, שלמים עם עצמכן נינוחים לקראת השינוי החשוב כל כך עבורכם.

 

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: