טיפול ערפד PRP להצערת עור הפנים | הרברט סמואל סנטר

טיפול ערפד PRP

אסתטיקה רפואית

תחום האנטי אייג'ינג מתחדש ומתפתח בקצב מסחרר והטיפול החדשני ביותר בתחום זה נקרא טיפול הערפד או PRP. סביר בוודאי שנתקלת בטיפול זה בתמונות או בפוסטים שמעלות כוכבות ודוגמניות רבות ומפורסמות מעל דפי הרשת החברתית. בעזרת טכניקה מתקדמת זו ניתן לטפל ביעילות בעור פנייך, לטשטש קמטים, להעלים צלקות ופצעים, ולהעניק לעור מראה רענן וצעיר שמחזיק לאורך שנה ואף יותר. טיפול ערפד מתאים לסובלים ממפגעי עור שמקורם בהזדקנות, חשיפה לשמש, עישון, תזונה, תורשה ועוד. מדובר בטיפול המשתמש בדם שלך ובמשאבי הגוף הטבעיים שלך ללא תרופות וללא חומרים כימיים – בעצם זהו הטיפול הכי טבעי שיש!

איך מבוצע טיפול ערפד?

הטיפול כולל שלושה שלבים ואורך בין חצי שעה לשעה. בשלב הראשון לוקחים דם מהמטופלת, דם בו קיימת פלזמה טבעית עשירה בחלבונים, מינרלים, ומרכיבים שתורמים לבריאות העור והצערתו. בשלב השני הרופא המטפל מעשיר את הפלזמה בטסיות דם באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם והופך את הפלזמה לחומר הנקרא PRP. השלב השלישי מתבצע על ידי מזרק עדין ובו חומר ה-PRP מוזרק לתוך עור הפנים ו/או הצוואר לנקודות ספציפיות שבוחר בקפידה הרופא המומחה. הטיפול נטול כאבים ומתאים גם לאלו החוששים מזריקות ומחטים. על מנת למקסם את תוצאות הטיפול, רצוי לעשות שלושה טיפולים בהפרש של חודש כל אחד.  

למה לצפות לאחר הטיפול?

טיפול ערפד – PRP נבדק והוכח כאחד הטיפולים בעלי אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר. זמן התאוששות מהיר ללא תופעות לוואי של כאבים ותוכלי לחזור לשגרת יומך באופן מיידי. בשונה מטיפולים אחרים, טיפול ערפד מביא לתוצאות יפות הנשמרות לטווח ארוך מהרגיל לטווח של שנה ואף יותר. בסופו של יום, טיפול זה יחדש את עור פנייך בעזרת הדם הטבעי של גופך ויעניק לך מראה רענן, צעיר וטבעי שיזכה למחמאות רבות מכל הסובבים אותך.

מומלץ לקרוא גם:

טיפול ערפד לפנים בשלושה שלבים

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: