חוטים | הרברט סמואל סנטר

חוטים

אסתטיקה רפואית

טיפולי אסתטיקה מתקדמים

פיסול פנים בחוטים

ככל שאנו מתבגרים, אנחנו מאבדים את רקמת השומן בפנים שמעניקה להם נפח, תמיכה וגמישות. בדרך כלל, השינויים ניכרים ביותר באזור הלחיים, הגבות, סביב העיניים, הלסת והצוואר. כתוצאה מכך עורך אינו מתוח והוא נראה נפול יותר. מתיחת פנים בחוטים נועדה להפחית את סימני ההזדקנות הראשוניים שהופיעו בפניך, שמצריכים מתיחה מתונה כדי לספק תמיכה לשרירי הפנים ורקמות החיבור. באמצעות הטיפול ניתן לשפר ולרענן את מראה העור ללא צורך בניתוח.

 שיטת החוטים שהחלה לפני עשרות שנים מתפתחת ברפואה האסתטית לכיוונים נוספים, מתייעלת בתחום הטיפול בפנים ויוצרת פתרון מצוין למי שהטיפול מתאים לו ועשוי לענות לצרכים להם הוא זקוק בטיפול בעור הפנים ואזורים אחרים בגוף.

חוטים

איך מבוצע פיסול פנים באמצעות חוטים?

פיסול פנים באמצעות חוטים אינו מצריך הרדמה או אשפוז, והוא אורך כחצי שעה. במהלך הטיפול, הרופא המנתח ישתמש במחט דקה כדי להכניס את החוטים מתחת לרקמות הפנים, ובכך ישיג הרמה של העור. לא נדרשים חתכים או תפרים ולכן הטיפול לא מותיר צלקות. הטיפול מאפשר להרים גבות ועפעפיים שקועים, קפלים עמוקים בין האף לזוויות הפה או את רקמות הצוואר.

לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה במהירות. נפיחות או אי נוחות עשויות להופיע באזורים המטופלים, אך תחושות אלו יחלפו עם הזמן.

שיטת החוטים ידועה לפני עשרות שנים והתפתחה במשך השנים באופן הטיפול, חומרים ועוד. מדובר בשיטה שכיום רבים משתמשים בה בישראל ובכלל ברחבי העולם.

בעזרת שיטת החוטים הטיפול הוא מהיר ומקנה תוצאות מהירות ויעילות מאוד עבור המטופלות.

 

תהליך הטיפול באמצעות חוטים?

מתיחת חוטים נעשית בדומה לאותה הרמה שאנו עושים מול המראה כשאנו מותחים את הפנים למעלה ולאחור. בטיפול החוטים הרופא תופר את האזור שרוצים למתוח בעזרת מחט דקה וחוט רפואי ומושך את החוטים

כאילו שהוא מכווץ בד. בחוטים שזורים זיזים (או קונוסים) שמחזיקים את הרקמה התת־עורית מתוחה. לאחר המתיחה גוזרים את שאריות החוטים. בהמשך החוטים נמסים ברקמה בתהליך ביולוגי שנמשך 18־7 חודשים, אבל המראה המתוח מתפוגג בקצב איטי הרבה יותר.

דברים נוספים וטיפים בתחום של טיפול חוטים בפנים שיכול לסייע לכם להבין את הטיפול, מה צפוי לכם, ולמי זה מתאים.

יש לציין כי הטיפול יעיל יותר מהזרקות. הטיפול הוא חזק יותר ואינטנסיבי לטיפול פנים לפני ניתוח של מתיחה.

יש לציין כי מדובר בסוגים שונים של חוטים בטיפול כמו סוג פולידיאקסנון המטפלים במתיחת העור ללא צורך במתיחה.  

סוג נוסף ידוע בנושא זה הם חוטים עשויים מחומצה פולילקטית. שני סוגי החוטים נספגים ברקמה לאורך זמן ונעלמים ואין צורך לבצע פעולה להוציאם, דבר שאף הוא מסייע לנוחות הטיפול עבור המטופלות.

השאירו פרטיים לייעוץ והכוונה מטובי הרופאים

הרברט סמואל סנטר

תוצאות של טיפול חוטים לפנים

בתום התהליך הפנים נראות טוב יותר, המראה צעיר וגמיש של עור הפנים, כל התהליך ללא סיכון רפואי או תופעות לווי. החוטים נשארים עד שנספגים בגוף, יכולים ליצור אי נוחות לכמה שעות, בכל מקרה החוטים נספגים כעבור כמה ימים עד שבוע בלבד.

הטיפול אגב יכול להיות יעיל לא רק לאזור הפנים אלא למקומות אחרים כמו צוואר, כדי למתוח אותו על מנת שיראה צעיר ויפה ולמנוע קיפולי עור ונפילת עור הצוואר. בנוסף גם למתיחת בטן, טיפול אסתטי לאוזניים, חזה ועוד. באמצעות הטיפול בחוטים המטופלים יכולים לראות תוצאות מידיות ללא כל בעיה של סיכון של סיבוך כזה או אחר.

לפני הטיפול יש להתייעץ עם הרופא במרכז הרברט סמואל סנטר, מה להביא לטיפול, אלו פעולות גופניות יש להמנע לאחר מכן. אנחנו בוחנים כל מטופל ומטופלת לפני כן על מנת לראות אם אכן הטיפול באמצעות חוטים מתאים לפתרון הבעיה והוא הפתרון הטוב ביותר מבין מגוון האפשרויות שיש לנו להציע כמרכז גדול ובעל מוניטין רב.

לכן כאשר אתם שוקלים טיפול אסתטי לנושא עור תשאלו גם על הפתרון של החוטים כאפשרות בה משתמשים עשרות שנים שהתקדמה יותר ויותר באחרונה עם התקדמות הרפואה האסתטית בעולם.

החוטים עצמם המבנה שלהם והחומרים מהם הינם עשויים התקדמו עם השנים והפכו לפתרון יעיל ומהיר עבור המטופלים והמטופלות, המדע גם בנושא זה מביא לנו אפשרות מצוינת

צרו קשר

טלפון: 0723717984 
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: