שומן בפנים - כל המידע על הזרקת שומנים בפנים - הרברט סמואל סנטר

הזרקת שומן בפנים

אסתטיקה רפואית

המשוג שומן בפנים הפך למוכר יותר ויותר ולכן טיפול הזרקת שומן עצמי הוא מהטיפולים הפופולריים ביותר, למילוי אזורים בפנים שאבדו מהנפח הטבעי שלהם, וכן למלא קמטים בפנים. ההליך מאפשר לך להסיר שומן מאזור אחד בגופך, ולהשתמש בו על מנת למלא אזור אחר בפנים, בתוצאה הנראית הרמונית ונכונה. מטופלים מוצאים הליך זה יעיל בהוספת נפח לישבן או לשדיים, וניתן גם להזריק את השומן לאזורים אחרים בגוף הנוטים לאבד נפח עם הגיל, כגון הידיים והפנים.

הזרקת שומן בפנים – איך זה מבוצע?

הזרקת שומן מבוצעת בשני שלבים בהם השומן נשאב מאזור מסוים בגוף, מטוהר ומופרד מהחלק הנוזלי, ולבסוף מוזרק לתוך האזור הרצוי בפנים. הזרקת שומן היא הליך בטוח, שכן היא מנצלת שומן מגופך, ולפיכך נמנע הסיכוי לתגובה אלרגית. יתר על כן, התוצאות בעלות מראה טבעי והן גלויות לאורך זמן בשל הריכוז הגבוה של תאי גזע הנמצאים בשומן העצמי.

למה לצפות לאחר הטיפול?

לאחר טיפול שומן בפנים, האזור ממנו נשאב השומן יישאר חבוש כדי לוודא שהוא מעוצב כראוי. בהתאם למיקום בו הוזרק השומן, תידרש למזער את כמות הלחץ המוטלת על האזור למשך מספר שבועות, כדי להבטיח שכמה שיותר שומן ייקלט במיקומו החדש. הנפיחות תיעלם באופן טבעי תוך שבוע עד שבועיים. לאחר תקופה זו, תוכל ליהנות מתוצאות הטיפול.

מומלץ לקרוא גם:

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: