רפואה אסתטית | הרברט סמואל סנטר מומחים עולמיים לטיפולי אסתטיקה כנסו

רפואה אסתטית

אסתטיקה רפואית

רפואה אסתטית

הזמן עושה את שלו, ואצל רובנו ניתן לראות את השפעות הגיל מופיעות בתווי הפנים. אם זה בצניחת העור, ירידה באיכות העור, התרוקנות שומן באזור הרקות והגבות, הופעת שקעים, צניחת לחיים, קמטוטים בזוויות הפה ובאזורים נוספים ועוד. 

האסתטיקה הרפואית מטפלת בלהחזיר לך מראה מטופח, עור חלק ומראה צעיר, שכמו בטרנד העכשווי בעולם, שומר על הקווים הבסיסים והטבעיים של כל אחד מאתנו.

בין הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית, פיסול הפנים
הינו טיפול חדשני וייחודי המשלב מומחיות רפואית עם אמנות, כאשר מדובר בעצם במתיחת פנים ללא צורך בהליך ניתוחי. פיסול פנים מעניק לפנייך מראה רענן וצעיר, משיב להן ברק וחיוניות ומשפר את המתאר הכללי שלהן תוך הגעה לתוצאות מקסימליות השומרות על המראה הטבעי.

הסוד להצלחה הוא אבחון מדויק, מקצועי ואמין והתאמת טיפול אישי שיוצר הרמוניה בין אנטומיית הפנים של המטופל לבין הפרופורציות האידיאליות להן אנו שואפים להגיע.

המרכז הרפואי הרברט סמואל מאפשר לך את כל הפתרונות במקום אחד – אבחון מקצועי ואמין, שירות וליווי אישי, טכנולוגיות חדשניות המאפשרות לספק לך מבחר טיפולים אסתטיים הכוללים פיסול פנים, הזרקת שומן, חוטים, סקין בוסטר, PRP ועוד. כל הטיפולים עם אפשרות שילוב עם טכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע לתוצאות האופטימאליות ועדיין לשמור על המראה הטבעי, שאולי לא יעצרו את הזמן אך בהחלט יעלימו את השפעותיו ויעניקו לך את היופי והעוצמה שתמיד הגיעו לך.

על רפואה אסתטית והטרנד של חזרה למראה הטבעי

צרו קשר

טלפון: 9753*
כתובת: הרברט סמואל 10, תל אביב, ישראל
דוא"ל: info@hscenter.co.il

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: