אודות | הרברט סמואל סנטר

אודות

המרכז הרפואי הרברט סמואל סנטר לפלסטיקה ואסתטיקה רפואית הוקם על ידי רופאים, יזמים ומומחים ציונים מתוך מטרה לייצר בישראל מרכז רפואי ברמה בינלאומית אשר יהווה מוקד רפואי מקומי ועולמי. המרכז הרפואי פועל בניהול מקצועי בסטנדרטים הגבוהים בעולם ביליווי רופאים בכירים מישראל ומחו"ל. מיקום המרכז, ברציף הרברט סמואל בתל אביב עם נוף הים התיכון, הופך את המקום ליוקרתי וייחודי בישראל.

מרכז הרברט סמואל מביא לארץ בשורה חדשה של טיפול הוליסטי המרכז את כל תחומי האסטתיקה הרפואית במקום אחד. הדגש במרכז הוא על ייעוץ ואבחון אינדיבידואלי והתאמת הטיפול לאורך החיים והאופי של כל אחת ואחד.במרכז הרברט סמואל ניתנים שירותי בתחומי הכירוגיה הפלסטית, אסתטיקה רפואית, ונמצאת בו מחלקה לטכנולוגיות רפואיות מתקדמות הכוללת לייזרים הטובים בעולם. כמו כן ניתן לקבל טיפולים בתחומי אתסטיקת הפה, ופלסטיקה גניקולוגית בשיטות המתקדמות בעולם.

כחלק מחזון מייסדיי המרכז, המרכז יעניק טיפול ללא עלות עבור קהל המתגורר בארץ, הנזקק לו ושאין ביכולתו לשלם עבור טיפולים אלה. לצורך כך, גויסו רופאים צרפתיים בכירים על ידי מייסדי המרכז, להגיע לארץ באופן קבוע ומתוזמן, על מנת להעניק את הטיפול המיטבי והמקצועי לקהל ייעודי זה.

מקימי המרכז:

ד"ר יגאל לזמי, רופא שיניים בכיר, שהתגורר בצרפת עד לפני כחמש שנים ועשה עלייה מתוך רצון לגדל את ילדיו בישראל ולפתח את עסקיו. ד"ר לזמי בעל מרפאת שיניים מהגדולות בפאריז, המוכרת ביותר בזכות השירות והמקצועיות לאורך 20 שנה.

ד"ר שארלס בוסמיט, רופא מרדים בכיר, מתגורר בפאריז ונותן את שירותיו לאחת המרפאות היוקרתיות ביותר לאסתטיקה "TROCADERO". ד"ר בוסמיט ייעשה עלייה בחודש הקרוב מתוך רצון לגדל את ילדיו בישראל ולפתח את עסקיו בארץ הקודש.

אליסה קוסוי, ברזילאית, עשתה עלייה בשנת 1991 על מנת להתגייס ולתרום לצבא ההגנה לישראל במהלך "מלחמת המפרץ".  מאז אליסה, אשת שיווק, התמחתה בתחום של כירורגיה הפלסטית בישראל, תוך עבודה משותפת עם מנתחים פלסטיים, ליווי בחדרי הניתוח, שיווק מרפאות וכדומה. בעשרים שנים אחרונות אליסה צברה ניסיון רב וקשרים בתחום הרפואה האסתטית וחדרי הניתוח בארץ.

דילוג לתוכן
צרו קשר:
9753* | השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Contact Us:
9753* | Send us a Message: